Profil firmy

Top-Glas to hurtownia o znaczącej pozycji na Lubelszczyźnie. Od 1996 roku prowadzi działalność w branży budowlanej. Główną gałęzią od której zaczęła swoją działalność była hurtowa i detaliczna sprzedaż szkła okiennego, wzorzystego, bezpiecznego, dekoracyjnego itp. Od 2008 roku firma Top-Glas podjąła się hurtowej sprzedaży wysokiej jakości izolacji z waty szklanej firmy Guardian. Oferta obejmowała produkty w panelach oraz rulonach. A od 2010 roku także wełny granulowanej/wdmuchiwanej LoftGuard, także firmy Guardian.
Zajmujemy się importem oraz dystrybucją na terenie kraju oraz na rynkach zagranicznych.
Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych oraz indywidualnych. Naszym celem jest dostarczenie Państwu bogatej oferty towarów - zarówno standardowych rodzajów jak i wyszukanych, które trafią w Państwa indywidualne życzenia.


Bezpośredni importer
Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów. Nasi klienci mogą być pewni, że kupują towar bez zbędnych pośredników. Współpracujemy jedynie z osobiście sprawdzonymi, najlepszymi dostawcami m.in. z Polski, Niemiec, USA oraz innych krajów europy jak również z innych kontynentów Świata.

Polityka
Naszym atutem jest doskonała znajomość tamtejszych rynków oraz specyfiki prowadzenia biznesu, która zapewnia nam skuteczność podczas negocjacji handlowych. Dzięki temu oferujemy Państwu wyjątkowo niskie ceny oraz szeroką gamę produktów.
Wybieramy optymalny rodzaj transportu w zależności od bieżącego zapotrzebowania na poszczególne towary zgłaszane przez naszych klientów.


Historia
Wieloletnie doświadczenie założycieli firmy w branży budowlanej zaowocowało powstaniem w 1996 roku spółki Top-Glas.
Od momentu powstania nasza firma podlega procesowi dynamicznego wzrostu i ekspansji na rynki krajowe i zagraniczne. Rozpoczynając działalność proponowaliśmy jedynie podstawowe rodzaje towarów.
Założyciele Top-Glas stawiali swoje pierwsze kroki w pionierskich warunkach. Początkowo mikro firma szybko przekształciła się w prężnie działającą, dynamicznie rozwijającą się spółkę. Wkrótce z konieczności nastąpiła zmiana siedziby na większą. W miarę dalszej ekspansji, firma zainwestowała w rozbudowę. W chwili obecnej firma nasza posiada własne magazyny o znaczniej większej powierzchni oraz budynek biurowy.


Jakości
Top-Glas uważa jakość za fundamentalny czynnik zapewniający uznanie klientów i przewagę względem firm konkurencyjnych. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów pod względem wzornictwa jak i funkcjonalności.
Wdrożony w firmie system zarządzania umożliwia reagowanie na bieżące potrzeby klientów. Pozwala również na ciągłe doskonalenie funkcjonujących w firmie procesów dystrybucji towaru i obsługi osób składających zamówienia.
Gwarancją realizacji celów zawartych w polityce jakości firmy Top-Glas jest profesjonalizm naszej wysoko wykwalifikowanej kadry.


Ludzie
Naszym kapitałem są ludzie.
Zatrudniamy specjalistów z dziedziny handlu, informatyki, grafiki, marketingu, logistyki oraz znakomitą kadrę kierowniczą. To oni są naszą wizytówką i decydują o jakości obsługi, która niezmiennie cieszy się uznaniem naszych klientów.
W Top-Glas ważne jest, aby zapewnić pracownikom możliwość rozwoju zawodowego. Tworzymy środowisko pracy, które daje satysfakcję naszym pracownikom oraz buduje poczucie przynależności do zespołu. Dbamy o dobre relacje wewnątrz firmy organizując nie tylko oficjalne spotkania, ale i imprezy firmowe pozwalające pracownikom lepiej się poznać oraz miło spędzić czas.
Nasza wykwalifikowana kadra, zajmująca się zarówno negocjacjami handlowymi jak i pośrednią lub bezpośrednią obsługą, służy Państwu zawsze radą i rzetelną informacją.


Zamówienia, dostawa i odbiór towaru
Proponujemy korzystne ceny, dobre warunki gwarancyjne i kredytowe.


Zapraszamy do osobistych zakupów w naszej firmie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 15.00
Złożone zamówienia realizujemy w maksymalnie krótkim czasie z dostawą pod wskazany adres.
Pierwsze zamówienia realizujemy za pobraniem, przedpłatą lub gotówkowo. Stałym klientom umożliwiamy płatności przelewowe oraz korzystne terminy płatności.
Należność za zamówiony towar pobiera kierowca dostarczający, o ile nie jest wcześniej ustalona inna forma płatności.


Ceny, rabaty i promocje
Top-Glas prowadzi politykę rabatową dostosowaną do potrzeb naszych klientów.
Przy każdym większym zamówieniu istnieje możliwość uzyskania indywidualnego rabatu.
Stałym klientom zapewniamy wyjątkowo satysfakcjonującą ofertę cenową. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.


Gwarancja
Wszystkie towary zakupione w naszej firmie są pozbawione wad.
Realizacja reklamacji odbywa się na zasadzie korekty faktur lub wymiany produktów. W przypadku stwierdzenia niezgodności dostawy z zamawianym towarem lub fakturą prosimy natychmiast składać reklamację.
Przesyłanie produktów podlegających reklamacji musi być wcześniej uzgodnione z działem handlowym.
Dowodem uprawniającym do reklamowania zakupionego u nas towaru jest kopia faktury zakupu lub paragon.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

:: TOP-GLAS Sp. z o. o. :: Gospodarcza 44A :: 20-211 LUBLIN :: POLAND ::
:: tel +48 81 444 35 21 fax +48 81 745 05 92 :: info[at]topglas.ksu.pl
:: www.topglas.ksu.pl ::
Copyright 2012 :: projekt, realizacja, hosting, pozycjonowanie :: KD :: statystyka